Yukarı Çık

Hakkımızda

Cihan Pak Temizlik Hizmetleri, kurulduğu günden bu yana sürekli olarak müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmuş tüm çalışmalarında bunu göz önünde bulundurarak kaliteden taviz vermeden hizmet vermiştir ve bundan sonrada aynı kalite ile devam edecektir.

Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimizin temizlik ile ilgili tüm konularda tek muhatabı olabilmektir. Bu sayede sizlerin aklında yapmış olduğumuz işlerdeki kalite ile temizlik dendiğinde Cihan Pak Temizlik Hizmetleri olarak kalabilmek için tüm gücümüz ile çalışmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için personel seçimimizi özen ile yapmakta, personellerimizin tüm yasal haklarını sağlamakta aynı zamanda branşları ile ilgili özel eğitimlerden geçirmekteyiz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için özellikle müşteri memnuniyeti üzerine vermiş olduğumuz eğitimlere dikkat etmekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi maksimum seviyede tutmak için yapmış olduğumuz tüm temizlik işlerinin arkasında durmakta herhangi bir hoşnutsuzluğun karşısında ücretsiz olarak temizlik işlemini tekrarlamaktayız. Biz Cihan Pak Temizlik Hizmetleri olarak gücümüzü temizlik hizmeti yapmış olduğumuz müşterilerimizin referanslarına borçluyuz.

Firmamız ev temizliğinden, fabrika temizliğine yat temizliğinden market temizliğine kadar birçok kolda hizmet vermektedir. Temizlik ile ilgili her türlü talebinizi bize gönül ferahlığı ile iletebilirsiniz. Mutlaka sizin için bir çözümümüz vardır. Açıldığımız günden bu yana göstermiş olduğunuz ilgi alakadan dolayı tüm müşterilerimize ve personelimize teşekkürü bir borç biliriz.